Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g lte 300mbps ] mecz 172 produkty.
300Mbps Voice Volte Call Open Router VPN Cat4 Bezprzewodowy modem CPE LTE dla pojazdu
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
Rj11 Port 4G Router równoważenia obciążenia 300 Mb / s Wifi CPE Lte FDD Modem TDD do autobusów
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
Desktopowy router LTE Volte, bezprzewodowy router antenowy o wysokim zysku 300 Mb/s
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ac5 |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
Przemysłowy bezprzewodowy odblokowany router WiFi 4G 2,4 GHz z antenami zewnętrznymi
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników, LAN Ethernet do komputera/kamery |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne, złącze antenowe SMA |
FCC Cat 4 Antena Wifi Bezprzewodowy router LTE Modem 4g o niskiej mocy z kartą SIM
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
Router LTE 300 Mb / s Volte z portem RJ11 4 anten zewnętrznych11
| Adapter prądu stałego: | Napięcie wejściowe: 12V, 1,5A |
|---|---|
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
| kolor: | Biały |
Domowy router LTE Chipset Volte MT7628N 300 Mb / s Bezprzewodowy router N
| Adapter prądu stałego: | Napięcie wejściowe: 12V, 1,5A |
|---|---|
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
| kolor: | Biały |
Bezprzewodowy router przemysłowy Iot LTE 4G VPN WiFi Hotpot 802.11b G N Router
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne, złącze antenowe SMA |
Odblokowany router kart SIM 2,4 GHz 300 Mb / s z portem RJ45
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
|---|---|
| Prędkość: | 300 Mb / s |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
Odblokowany router WiFi 4G LTE CAT4 Hotspot z zewnętrznymi antenami RJ45
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

