Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g lte 300mbps ] mecz 172 produkty.
Przemysłowy bezprzewodowy router komórkowy 3G / 4G z odblokowanym gniazdem karty SIM
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne, złącze antenowe SMA |
Zewnętrzna antena routera Wifi 802.11 4G z portem RJ45 do połączeń głosowych
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ac5 |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
Bezprzewodowy router z kartą SIM 300Mb/s 4 anteny o wysokim zysku Ga
| Sieć: | 4G / 3G / 2G |
|---|---|
| Materiał: | Stalowa osłona |
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
Router Wi-Fi LTE 300 Mb/s 802.11ac / N / G / B / A 7,09 x 4,92 x 1,18 cala (180 x 125 x 30 mm)
| temperatura robocza: | 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉) |
|---|---|
| Standard bezprzewodowy: | 802.11ac/n/g/b/a |
| Waga: | 0,44 funta (200 g) |
Odblokowany router przemysłowy 4G 300 Mb / s z anteną zewnętrzną
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi IEEE 802.11N |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
Router samochodowy 300 Mb / s dwuzakresowy
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Karta SIM: | dwa gniazda na karty sim |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
Router WiFi LTE z kartą SIM 4 odłączane anteny 300 Mb / s z portem SMA
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
|---|---|
| Prędkość: | 300 Mb / s |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
Bezprzewodowy router szerokopasmowy CAT4 300 Mb/s 2 Anteny 32 użytkowników
| Normy i protokoły: | 802.11a/g/n |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | 2* anteny 3dBiBi |
CAT4 LTE Router Volte 2 Antena Router Wifi z gniazdem karty SIM portu RJ45
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Adapter prądu stałego: | Napięcie wejściowe: 12V, 1,5A |
Odblokuj router bezprzewodowy Zewnętrzna antena 300 Mb / s Router Wifi z kartą SIM
| Prędkość: | 300 Mb / s |
|---|---|
| Standard: | 802b/g/n/ac |
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

