Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g lte 300mbps ] mecz 172 produkty.
Chipset MTK Router LTE Volte z portem RJ11 Anteny o wysokim zysku 4x5dbibi
| Adapter prądu stałego: | Napięcie wejściowe: 12V, 1,5A |
|---|---|
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
| kolor: | Biały |
ODM CAT4 300 Mb / s Szerokopasmowy router 4G WCDMA LTE Wireless dla obszarów wiejskich
| Normy i protokoły: | 802.11b/g/n |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | 2* anteny 3dBi |
Przemysłowy router WiFi 802.11b/G/N 4G LTE 300 Mb/s
| Chipset: | MTK |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników, LAN Ethernet do komputera/kamery |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne, złącze antenowe SMA |
Router przemysłowy 4g Lte Sim 5G Rj45 Pcba Board Mobile Lte Hotspot 300 mb/s
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 300 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11a |
Wodoodporny router WiFi LTE 4G CPE 300 Mb / s z adapterem POE
| Berło: | 2 porty Lan |
|---|---|
| Normy i protokoły: | 802.11a/g/n |
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
32 użytkowników 2 antenowy router szerokopasmowy 4G ATT T Mobile WCDMA LTE Wireless
| Normy i protokoły: | 802.11b/g/n |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | 2* anteny 3dBi |
Bezprzewodowy zewnętrzny router 4G Wifi Extender CAT4 Podwójna antena LTE
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
Vodafone TTL IMEI Zmień 300 Mb / s Bezprzewodowy router Wifi 4G CAT4 32 Użytkownik RJ45 CPE
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | Anteny 4*5dBi |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
Samochodowy przenośny bezprzewodowy router Wifi 300 Mb / s 4g Przemysłowy z zewnętrzną anteną SMA
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Interfejs: | 2 LAN |
| Funkcja: | Blokada pasma |
Rozwiązanie LTE klasy przemysłowej w szerokim zakresie częstotliwości i temperatura pracy -20C-50C
| WirelessStandard: | 4G LTE |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| Antenna: | 2x External Antenna |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

