Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g lte 300mbps ] mecz 172 produkty.
Wysokiej prędkości 4G LTE Router zewnętrzny CPE z protokołami sieciowymi IPv4/IPv6
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
|---|---|
| Antenna: | 2x External Antenna |
| WirelessStandard: | 4G LTE |
Elastyczne opcje łączności 4G LTE Router zewnętrzny CPE z gniazdem do karty SIM
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
Sieciowy bezprzewodowy router 4G LTE CPE z wbudowanym DHCP - serwerem / klientem
| Ochrona: | Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK |
|---|---|
| QoS: | Kontrola przepustowości |
| interfejs: | 1 port WAN/LAN 10/100 Mb/s, 1 port USB 2.0 |
Przemysłowy router LTE 4G 2,4 GHz / 5 GHz 300 Mb/s bez kondensacji
| Nazwa produktu: | Router przemysłowy 4G LTE |
|---|---|
| Temperatura przechowywania: | -40℃~+85℃ |
| Waga: | 0,3 kg |
300Mbps/867Mbps LTE WiFi Router Bezpieczny i niezawodny z szyfrowaniem WPA-PSK/WPA2-PSK
| Ports: | 1x WAN/1x LAN/1x USB |
|---|---|
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
| WiFi: | 802.11b/g/n/ac |
Wewnętrzny zewnętrzny router VPN z zarządzaniem PPTP / L2TP / IPSec Zarządzanie przez Internet
| Ściana ogniowa: | Zapora sieciowa SPI |
|---|---|
| Bezpieczeństwo: | Szyfrowanie WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Antena: | 2x anteny zewnętrzne |
Router WiFi 4G 300 Mb/s Szybkie urządzenie dostępu do Internetu
| Wymiar: | 7,09 x 4,92 x 1,18 cala (180 x 125 x 30 mm) |
|---|---|
| Szyfrowanie: | WEP/TKIP/AES |
| interfejs: | 1 port WAN 10/100 Mb/s, 4 porty LAN 10/100 Mb/s |
Router Wi-Fi LTE 2,4 GHz / 5 GHz 0,44 funta (200 g) Szybkie łącze internetowe
| Nazwa produktu: | Router Wi-Fi LTE |
|---|---|
| Wymiar: | 7,09 x 4,92 x 1,18 cala (180 x 125 x 30 mm) |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne 5dBi |
Router 4G LTE zewnętrzny CPE z podwójnym zewnętrznym anteną i zasilaczem prądu stałego 12V/1A
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
Bezprzewodowy router modemowy z kartą SIM 3LAN 1WAN 300 Mb / s CPE do wyświetlania wskaźników LED
| WIFI: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

