Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g lte 300mbps ] mecz 172 produkty.
Szyfrowanie WEP / TKIP / AES Router WiFi LTE 7,09 x 4,92 x 1,18 cala (180 x 125 x 30 mm) Wymiar
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne 5dBi |
|---|---|
| Szyfrowanie: | WEP/TKIP/AES |
| Wymiar: | 7,09 x 4,92 x 1,18 cala (180 x 125 x 30 mm) |
Router mobilny Dual SiM 300 Mb / s, router kieszonkowy Wifi 4G dla 32 użytkowników
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Karta SIM: | dwa gniazda na karty sim |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
1200 Mb / s Router LTE Volte Wifi RJ11 Router bezprzewodowy Gniazdo karty SIM
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ac5 |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
RJ11 4G Modem Gniazdo karty SIM 300 Mb / s Port LAN Router Wi-Fi
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Adapter prądu stałego: | Napięcie wejściowe: 12V, 1,5A |
Bezprzewodowy router CPE 4G 300 Mb/s 802.11a Wbudowane anteny 5dBi
| Przewodowa prędkość transferu: | 10 / 100Mbps |
|---|---|
| Antena: | Wbudowane anteny 5dBi |
| Prędkość: | 300 Mb / s |
Wewnętrzny szerokopasmowy router bezprzewodowy 4G z osłoną dalekiego zasięgu karty SIM
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
| Standard: | 802b/g/n/ac |
R658U Wifi Router Compatible Cpe Router Wireless Lte with 10m Usb Cable
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
|---|---|
| Package Contents: | 1 X Outdoor WiFi Antenna |
| Dimensions: | 20.5 X 2.5 X 2.5 Inches |
Antenna Wi-Fi 4g w pomieszczeniach -40°C do 80°C Vswr ≤1,5 dla niskooszczędnych rozwiązań
| Impedancja: | 50 Ω |
|---|---|
| VSWR: | ≤1,5 |
| Polaryzacja: | pionowy |
Router WiFi LTE 2400 MHz Odłączany router bezprzewodowy z 4 antenami z portem SMA
| częstotliwość: | 2,4 GHz |
|---|---|
| Antena: | 4 odłączana antena, złącze anteny SMA |
| Berło: | 2 LAN |
Antena 5dbi Router LTE Volte 1200Mbps 4G Router z gniazdem karty SIM
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ac5 |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

