Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 1200mbps wifi router ] mecz 85 produkty.
6 Zewnętrzny router bezprzewodowy z anteną Odblokuj router z kartą SIM Wifi .
| Sieć: | 4G / 3G / 2G |
|---|---|
| Materiał: | Stalowa osłona |
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
Router przemysłowy CE 4G LTE Odłączana antena Bezprzewodowy router dwuzakresowy
| Sieć: | 4G / 3G / 2G |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Materiał: | Stalowa osłona |
Zewnętrzny router WiFi LTE
| częstotliwość: | 2,4 GHz + 5,8 GHz |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
5.8G Dwuzakresowy router 4G LTE 300 Mb / s z portem LAN RJ45
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| kolor: | Biały |
Wzmacniacz sygnału o dużym zasięgu Dual Band 2.4G 5.8G Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego wzmacniacza sygnału Wi-Fi
| Częstotliwość: | 2,4 GHz, 5,8 GHz |
|---|---|
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
| Rodzaj: | Wtyczka ścienna |
Mobilny odblokowany router CPE SMA 2.4 5.8G Dual Band Sim 4g Lte do kamery samochodowej Cctv
| Dwuzakresowy: | 2,4 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Antena: | 5 anten stałych + 1 złącze antenowe SMA |
| Port sieciowy: | 1 WAN + 4 LAN |
Biały mobilny router WiFi LTE Dwuzakresowy router 4G LTE z baterią
| częstotliwość: | 2,4 GHz + 5,8 GHz |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
Dwuzakresowy bezprzewodowy router CPE o dużej mocy 1200 Mb / s, przemysłowa karta SIM klasy korporacyjnej 4g / 5g
| Sieć: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiał: | Powłoka metalowa |
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
AC1200 1200 mb/s Mesh WiFi dwuzakresowy odblokowany modem Router 4G LTE 2 gniazdo karty SIM
| Antena: | Anteny MIMO, SMA 5dBi o wysokim zysku |
|---|---|
| Karta SIM: | 2 sloty na kartę sim |
| Interfejs: | 1 WAN+4 LAN LUB 1 RJ11+ 4LAN |
Antena 5dbi Router LTE Volte 1200Mbps 4G Router z gniazdem karty SIM
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ac5 |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

