Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 1200mbps wifi router ] mecz 85 produkty.
Router mobilny Dual SiM z szybkością 1200 Mb/s
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Karta SIM: | dwa gniazda na karty sim |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
Wewnętrzny dwuzakresowy router bezprzewodowy 5 GHz 4 Antena zewnętrzna
| Antena: | Anteny 6*5dBi |
|---|---|
| Standard WiFi: | 802.11a/b/g/n/ac |
| Berło: | 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
Router bezprzewodowy o prędkości 1200 Mbps z zabezpieczeniem firewallowym i gniazdem do karty SIM
| Support: | 32devices |
|---|---|
| Port: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Power Supply: | 12V DC, 1A |
Interfejs RJ11 Modem z kartą SIM Router ROHS 4 anteny zewnętrzne External
| częstotliwość: | 2,4 GHz + 5,8 GHz |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
Router 5.8G 4G LTE 300Mbps Połączenie głosowe Port interfejsu LAN RJ45
| częstotliwość: | 2,4 GHz + 5,8 GHz |
|---|---|
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
Odblokuj router bezprzewodowy 1200 Mb / s, bezprzewodowy dwuzakresowy router 4G LTE dla 32 użytkowników
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| kolor: | Biały |
Router wewnętrzny LAN 4G LTE High Speed 1200 Mb / s Dwuzakresowy router kart SIM Sim
| WiFi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4G i 5.8G |
1200mbps LTE Wi-Fi Router Volt 802.11a/b/g/n/ac Standardy bezprzewodowe
| Volte Support: | Yes |
|---|---|
| Speed: | 1200mbps |
| Button: | 1 Power 1 WPS 1 WIFI ON/OFF 1 Reset |
Router przemysłowy 4G LTE 1200 Mb / s, router oparty na FCC Sim z portem Lan
| Sieć: | 4G / 3G / 2G |
|---|---|
| Materiał: | Stalowa osłona |
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
4 anteny Router LTE Volte 1200 Mb/s Router bezprzewodowy CPE LTE Gniazdo karty SIM
| Port: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Berło: | 1 WAN + 4 LAN |
| Wsparcie: | 32 użytkowników |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

