Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 1200mbps wifi router ] mecz 85 produkty.
TUOSHI Odblokuj router szerokopasmowy 4G 5G Bus RV Motor Home Network Wireless
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 1000 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAk |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a |
Przemysłowy router dwuzakresowy RV 1200Mbps 5G Bezprzewodowy 3G 4G Wifi z kartą SIM
| Sieć: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiał: | stalowa pokrywa/metalowa obudowa |
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
Podróżny samochodowy dwuzakresowy router 5G 32 użytkownik 1200 Mb / s CPE Odblokuj bezprzewodowy LTE FDD TDD
| Sieć: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiał: | stalowa pokrywa/metalowa obudowa |
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
Odblokowany port LAN 4G router Wifi
| WiFi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
| Pasmo częstotliwości: | 2.4G i 5.8G |
Wewnętrzny router LTE z gniazdem SIM 1200 mb/s anteny 5dBi
| Standard: | 802.11b/g/n/ac |
|---|---|
| WiFi: | 2*2 MIMO |
| Napięcie wejściowe: | 12V |
Karta SIM FDD 5G Router przemysłowy B2 B4 M2m IOT Wodoodporny zewnętrzny Wifi
| Sieć: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiał: | stalowa pokrywa |
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
Auto Caravan 32-użytkownik dwuzakresowy router 5G CPE Odblokuj bezprzewodowy LTE FDD TDD
| Sieć: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiał: | stalowa pokrywa/metalowa obudowa |
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
Przemysłowy dwuzakresowy router Wi-Fi 4G 1200 Mb / s RJ45 WAN LAN Ethernet LTE Karta Sim
| Dwuzakresowy: | 2,4 GHz 5,8 GHz |
|---|---|
| Antena: | 6 stałych składanych anten |
| Port sieciowy: | 1 WAN + 4 LAN |
Odblokuj router Wi-Fi z wieloma kartami SIM, zewnętrzny dwuzakresowy router gigabitowy
| WiFi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | Anteny 6*5dBi |
| Sieć: | 4G / 3G / 2G |
Port anteny SMA Podwójna karta SIM Bezprzewodowa karta CPE 5.8G 1200 Mb / s Odblokowany router Wifi 4G
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Interfejs: | 1 WAN + 4 LAN |
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11ac5 |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

