Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
Zabezpiecz swoje urządzenia 4G Mobile Hotspot IOS za pomocą funkcji i kompatybilności WEP firmy TUOSHI
| Zgodność: | Windows, Mac, iOS, Android |
|---|---|
| Waga: | 3,2 uncji |
| Chipset: | MTK |
Zwiększ wydajność sieci B2B za pomocą protokołów sieciowych 5G CPE IPv4/IPv6
| Antenna Gain: | 12 DBi |
|---|---|
| Router: | LTE VPN Router Www.wavetelco.com |
| Transmission Rate: | 300Mbps |
Maksymalnie zwiększ potencjał swojej sieci za pomocą interfejsu 5G Outdoor CPE 1 WAN 4 LAN DL 600Mbps/UL 50Mbps
| Networkprotocols: | IPv4/IPv6 |
|---|---|
| Usb Cable: | 10m |
| Datarate: | DL 600Mbps/UL 50Mbps |
CPE zewnętrzne i z szyfrowaniem WPA-PSK/WPA2-PSK
| Usb Cable: | 10m |
|---|---|
| Network Standard: | 5G NR |
| Size: | 190 X 125 X 30mm |
Laptop Przenośny mobilny hotspot 4G APN z gniazdem karty SIM
| Bateria: | 2400 mAh |
|---|---|
| Pobierz LTE: | 100 Mb / s |
| Przesyłanie LTE: | 50 Mb / s |
WPA PSK WPA2 PSK Encryption 1000 Mbp s Ethernet Switch zapewniający szybkie stabilne połączenie odpowiednie dla sieci korporacyjnych
| Prędkość transmisji danych: | Pobieranie 600 Mb/s/wysyłanie 50 Mb/s |
|---|---|
| Standard sieciowy: | 5G NR |
| Karta SIM: | 1x gniazdo karty SIM |
Prędkość 1000 Mbp/s Protokoły sieciowe IPv4/IPv6 WPA-PSK/WPA2-PSK szyfrowanie dla bezpiecznego przekazywania danych
| Antenna Gain: | 12 DBi |
|---|---|
| Datarate: | DL 600Mbps/UL 50Mbps |
| Networkprotocols: | IPv4/IPv6 |
Doświadczenie szybkiej łączności z 5G Outdoor CPE 12 DBi Antenna Gain 1 WAN 4 Interfejs LAN i 1x slot karty SIM
| Transmission Rate: | 300Mbps |
|---|---|
| Sim Card Slot: | 1 X Nano SIM |
| Encryption: | WPA-PSK/WPA2-PSK |
Funkcje bezpieczeństwa WEP Zintegrowane urządzenie bezprzewodowego hotspotu 4g Mini Mi-fi zapewniające bezpieczne połączenie bezprzewodowe z Internetem
| Obsługuje WDS: | NIE |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Aplikacja: | Plenerowy |
Lekkie 4g Mini Mi-fi WEP Funkcje bezpieczeństwa i 3,2 uncji Przenośny
| Karta SIM: | Wsparcie |
|---|---|
| Obsługuje WDS: | - Nie, nie. |
| Waga: | 3,2 uncji |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

