Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
Interfejs USB Ładowanie baterii Mobilny hotspot 4G LTE Cat4 150 Mb / s Router MiFi
| Szybkość transmisji Wi-Fi: | 150 Mb/s |
|---|---|
| Przycisk: | 1 * Zasilanie 1 * WPS 1 * Reset |
| Funkcjonować: | FireWall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
System operacyjny wyposażony w router mobilny z podwójnym systemem SiM LT 310B
| Operating System: | XXX |
|---|---|
| Size: | XXX |
| Network Type: | XXX |
4G Przemysłowy router 1200 Mbps ATM Metaliczna pokrywa SMA rozgrywka Bezprzewodowa karta SIM CPE
| Network: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Material: | Металлическая оболочка |
| Interface: | rj45, 4 локальные вычислительные сети, 1 глобальная вычислительная сеть, 1 слот для SIM - карт |
5G CPE dla sieci zewnętrznych 1x slot karty SIM 5G LTE Router CPE zewnętrzny
| Network Standard: | 5G NR |
|---|---|
| Networkprotocols: | IPv4/IPv6 |
| Transmission Rate: | 300Mbps |
Pojemność baterii 2100mAh Moduł komunikacyjny LTE IoT Idealny do zdalnego monitoringu i kontroli w procesach produkcyjnych
| Weight: | XXX |
|---|---|
| Network Type: | XXX |
| Battery Capacity: | 3.7-4.2V, 2100mAh |
Typ sieci: LTE Router bezprzewodowy Gniazdo na dwie karty SIM Solidna łączność bezprzewodowa dla zdalnych biur i operacji terenowych
| Battery Capacity: | 3.7-4.2V, 2100mAh |
|---|---|
| WiFi Frequency: | XXX |
| Operating System: | XXX |
Eu Us Uk Au Plug 1200mbps 2.4Ghz/5.8Ghz Wifi With One Sim Mt7628n Chipset Router z kartą SIM
| Plug Standard: | EU US UK AU Plug |
|---|---|
| Antenna: | MIMO Supported, SMA Antenna Connector |
| Speed: | 1200mbps |
Zasięg WiFi 1750 metrów, router 4G, przemysłowa brama bezprzewodowa zapewniająca stabilne połączenie i rozszerzony zasięg sieci
| Network Type: | XXX |
|---|---|
| Battery Capacity: | 3.7-4.2V, 2100mAh |
| SIM Card Slot: | Dual |
Bezprzewodowy router 5G LTE CPE z szyfrowaniem WPA - PSK / WPA2 - PSK и 1000Mbp WiFi
| Prędkość WiFi: | 2,4 GHz: 600 Mb/s/5 GHz: 867 Mb/s |
|---|---|
| Protokoły sieciowe: | IPv4/IPv6 |
| Temperatura robocza: | -20℃~50℃ |
LTE Upload 150 Mb/s Router bezprzewodowy przemysłowy TUOSHI Obsługa SMS Stabilna transmisja danych dla systemów korporacyjnych
| Typ: | Bezprzewodowy |
|---|---|
| Zgodność: | Windows, Mac, iOS, Android |
| SMS-y: | wsparcie |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

