Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ wifi lte router ] mecz 403 produkty.
32 użytkowników Router przemysłowy 4G LTE 300 Mb / s Przenośny mini moduł WiFi CPE Ethernet
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne, złącze antenowe SMA |
Dwuzakresowy bezprzewodowy router CPE o dużej mocy 1200 Mb / s, przemysłowa karta SIM klasy korporacyjnej 4g / 5g
| Sieć: | 4G/3G/2G |
|---|---|
| Materiał: | Powłoka metalowa |
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
Samochodowy przenośny bezprzewodowy router Wifi 300 Mb / s 4g Przemysłowy z zewnętrzną anteną SMA
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| Interfejs: | 2 LAN |
| Funkcja: | Blokada pasma |
Wysokiej prędkości 4G LTE Router zewnętrzny CPE z prędkością WiFi 2,4 GHz 300 Mbps/5 GHz 867 Mbps
| OperatingTemperature: | -20℃~50℃ |
|---|---|
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
| SIMCard: | 1x SIM Card Slot |
Router 4G LTE zewnętrzny CPE z podwójnym zewnętrznym anteną i zasilaczem prądu stałego 12V/1A
| PowerSupply: | DC 12V/1A |
|---|---|
| NetworkProtocols: | IPv4/IPv6 |
| WiFiSpeed: | 2.4GHz: 300Mbps/5GHz: 867Mbps |
Bezprzewodowy router przemysłowy Iot LTE 4G VPN WiFi Hotpot 802.11b G N Router
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne, złącze antenowe SMA |
Chipset Wifi Router przemysłowy 2,4 GHz 4G LTE 300Mbps Router mobilny 4G
| Wsparcie: | 32 użytkowników bezprzewodowych |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Antena: | Anteny 4*5dBi |
ODM dwuzakresowy 1200 mb/s 5.8G 2.4GHz bezprzewodowy CPE TTL IMEI zmień odblokuj router Wifi 4g Lte dla dostawcy kart SIM
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
| Pasmo częstotliwości: | 2,4G i 5,8G |
Mały Router Przemysłowy 4G LTE z 2 X zewnętrzną anteną dla systemu Mac OS
| Waga: | 0,3 kg |
|---|---|
| System wspomagający: | Windows, Linux, Mac OS |
| Interfejs: | 2 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s, 1 gniazdo karty SIM |
DL 600Mbps UL 50Mbps 5G Outdoor CPE oferuje protokoły sieciowe IPv4 IPv6 obok LTE VPN Router zapewniający wydajność sieci
| Maksymalna prędkość: | 2,3 Gb/s |
|---|---|
| Kabel USB: | 10 m |
| Interfejs: | 1 sieć WAN + 4 sieci LAN |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

