Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g lte wifi modem ] mecz 129 produkty.
FDD TDD Cat 4 Odłączana antena Router 4G LTE 300 Mb / s Bezprzewodowy modem Wifi CPE Ethernet Wan
| temperatura robocza: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antena: | 4* anteny 5dBi (2 odłączane anteny 4G SMA są opcjonalne) |
32 użytkowników bezprzewodowych Router wewnętrzny 4G LTE 2x2 MIMO WIFI z antenami 4x5dBi
| temperatura robocza: | 0-50°C |
|---|---|
| WIFI: | 2*2 MIMO |
| Antena: | Anteny 4*5dBi |
Kieszonkowy router USB Hotspot 150 Mb / s, mobilna karta SIM SMS 4G LTE USB WiFi Modem
| Przesyłanie LTE: | 51,0 Mb/s |
|---|---|
| Berło: | USB2.0 |
| dostosowane: | Logo |
Wifi Mobilny modem hotspot 4G LTE router kieszonkowy B1 B3 B5 B7 B8 B20 B28 B38 B39 B40
| Szybkość transmisji Wi-Fi 2.4G: | 150 Mb/s |
|---|---|
| Przycisk: | 1 * Moc 1 * WPS 1 * Reset |
| Funkcjonować: | Firewall, QoS, VPN, APN, WPS, SMS |
TUOSHI 4g LTE Router Wi-Fi Modem Przenośny bezprzewodowy Hotspot Lte Karta SIM Urządzenie Wi-Fi kieszonkowy
| Klasa pasma częstotliwości: | Jednopasmowy 2.4G |
|---|---|
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
| Rodzaj: | Bezprzewodowy |
Mobilny hotspot RJ45 RJ11 LAN 2.4G Router WiFi, router Dual SIM 4G LTE
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 b/g/n4 |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa 4G 1T2R MIMO, opcjonalne złącze antenowe SMA |
Bezprzewodowy router WiFi 300 Mb / s LAN WAN Ethernet CPE 4G LTE Odblokowana karta SIM
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Antena: | 4* Anteny 5dBi (składane) |
| Napięcie wejściowe: | 12V 1A |
Router VOIP CPE Dual SIM 4G LTE 150 Mb / s 300 Mb / s z baterią
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11 b/g/n4 |
|---|---|
| Wsparcie zespołu: | LTEB1/3/5/7/8/20/38/39/40/41, WCDMA: B1/5/8 |
| Antena: | Obsługa 4G 1T2R MIMO, opcjonalne złącze antenowe SMA |
Dwuzakresowy 1200 Mb / s CAT4 Bezprzewodowy Wifi CPE Blokada pasma 4g Lte Router z kartą SIM
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
|---|---|
| Berło: | rj45, 4 LAN, 1 WAN, 1 gniazdo karty SIM |
| Pasmo częstotliwości: | 2,4G i 5,8G |
32 użytkowników Router bezprzewodowy 3G 4G LTE CPE 300 Mb / s Obsługa karty SIM
| Temperatura robocza: | 0-50°C |
|---|---|
| Wi-Fi: | 2*2 MIMO |
| Antena: | 2* anteny 5dBi |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

