Wszystkie produkty
-
Router Wi-Fi LTE
-
Router 4G LTE 300 Mb/s
-
LTE routera Volte
-
Router mobilny Dual SiM
-
Router Wi-Fi 5G
-
5G CPE na zewnątrz
-
Zewnętrzny router CPE 4G LTE
-
Wzmacniacz sygnału Wi-Fi USB .
-
Router WiFi 6 Gigabit
-
Router przemysłowy 4G LTE
-
Wzmacniacz sieciowy WiFi
-
Przenośny mobilny punkt dostępu 4G
-
Modem Wi-Fi 4G LTE USB
-
Zewnętrzna antena WiFi
-
Antena z włókna szklanego lora
-
Stacja dokująca koncentratora USB
-
Antena GSM 4G
-
Bezprzewodowy most punktowy
-
Gabriel HaddadWspółpracujemy ze sobą od 5 lat, są dobrym dostawcą i dobrymi przyjaciółmi, mamy zaszczyt współpracować z nimi. -
Francisco ArellanoMiły dostawca, szybka reakcja, szybki czas dostawy, produkt wysokiej jakości. Mam szczęście, że cię znalazłem! -
KHADBAATARTUOSHI - надежная компания, которая впервые установила сотрудничество i имеет долгосрочное сотрудничество.
słowa kluczowe [ 4g lte wifi modem ] mecz 129 produkty.
WiFi CPE 5dBi High Gain 5g router siatkowy 6 anten Dwuzakresowy modem LTE 1200 Mb/s
| Antena: | Anteny 6*5dBi |
|---|---|
| Użytkownicy: | 32 |
| Kolor: | Biały |
Przenośny, mobilny hotspot 4G z odblokowanym, mini routerem bezprzewodowym o szybkości 150 Mb / s
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 150Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | TAK |
| Normy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n |
Modem TUOSHI 5G Router WiFi 6 NR NSA / SA Bezprzewodowy CPE Voice Volte Gigabit Ethernet 4G
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 1000 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | Tak |
| Standardy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
Modem 5G Router WiFi 6 NR NSA / SA Bezprzewodowy CPE Voice Volte Gigabit Ethernet
| Max. Maks. LAN Data Rate Szybkość transmisji danych w sieci LAN: | 1000 Mb/s |
|---|---|
| Z funkcją modemu: | Tak |
| Standardy i protokoły: | Wi-Fi 802.11g, Wi-Fi 802.11b, Wi-Fi 802.11n, Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi 802.11a, Wi-Fi 802.11ax |
Modem Cpe With Sim Card Slot 1 WAN 4 LAN Interface And 10m Usb Cable For Your Network
| Wifi: | 802.11n |
|---|---|
| Polarization: | Vertical |
| High Gain Antenna: | Long Range 36dBi Antenna |
TUOSHI High-Speed Mini Travel Router Pocket WiFi Modem Hotspot z portem LAN Certyfikowany CE
| Funkcjonalność związana z bezpieczeństwem: | WPA/WPA2-PSK, WEP |
|---|---|
| Klasa pasma częstotliwości: | Jednopasmowy 2.4G |
| Bezpieczeństwo Wi-Fi: | WPA/WPA2 |
Pozostań podłączony w dowolnym miejscu za pomocą 4g Mini Mifi 150Mbps LTE Upload i WPA/WPA2 Wifi Security
| Chipset: | ASR1803 |
|---|---|
| Pasmo częstotliwości: | B1/B3/B5/B8/B34/B38/B39/B40/B41 W B1/B8 |
| LTE TDD/FDD: | 3GPP R9 Cat. 3GPP R9 kat. 4, Downlink/Uplink up to 150Mbps/50Mbps 4, łącze w |
Dostosowany mobilny router 4G Dual SiM Hotspot RJ45 LAN Modem bezprzewodowy
| Standard transmisji Wi-Fi: | Wi-Fi 802.11n4 |
|---|---|
| Częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Antena: | Obsługa MIMO, opcjonalne złącze antenowe SMA |
Przemysłowy bezprzewodowy router komórkowy 3G / 4G z odblokowanym gniazdem karty SIM
| Chipset: | MT7628N |
|---|---|
| Użytkownik: | 32 użytkowników |
| Antena: | 2 anteny zewnętrzne, złącze antenowe SMA |
CAT4 LTE Router Volte 2 Antena Router Wifi z gniazdem karty SIM portu RJ45
| Antena: | Obsługa MIMO, złącze antenowe SMA |
|---|---|
| częstotliwość: | 2,4 GHz |
| Adapter prądu stałego: | Napięcie wejściowe: 12V, 1,5A |
W przypadku kabli, jeśli łączna kwota przekroczy 10 000 USD, kupon o wartości 100 USD i zestaw kabli zostanie wysłany jako prezent.
W przypadku produktów marki Aixton skorzystamy z podwójnego rabatu.
W przypadku zamówienia dużej ilości skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej rabatu.
OK

